SKonica_Sek17011815210_0001Ola studiuje analitykę medyczną w Szczecinie. Zaprosiliśmy ją na spotkanie do siedziby Fundacji w Bydgoszczy chociaż wiedzieliśmy, że to dla niej ponad czterogodzinna podróż.

Jej mail po wizycie w Fundacji był dla nas miły i wzruszający. Napisała w nim: „Chciałabym bardzo podziękować Państwu za tak miłe przyjęcie w Bydgoszczy, za wsparcie i dobre słowa. Wraz z pomocą finansową ze strony Fundacji dali mi Państwo też coś o wiele ważniejszego – dużo mobilizacji i wiary w moje możliwości. Sądzę, że to jest naprawdę ważne dla młodych ludzi, których wspiera Fundacja – to takie poklepanie po plecach i pokazanie, że ktoś widzi w nas potencjał, docenia. Cieszę się, że Państwa poznałam. Jeżeli mogłabym włączyć się jakoś w pracę Fundacji, z chęcią to będę robić.”