Początkowo mieliśmy w tym dniu pomagać bydgoskim firmom w organizacji Dnia Dziecka., ale bardzo mało dzieci zapisało się na taką imprezę i firmy nam podziękowały. Pomyśleliśmy- dlaczego nie zrobić sobie własnego Dnia Dziecka? Spotkaliśmy się w Bydgoszczy, w kwitnącym o tej porze roku ogrodzie i spędziliśmy miłe popołudnie i wieczór przy ciastkach, kawie, a potem przy grillu.

Marta grała na gitarze, Oliwia, Wojtek  i Marta pięknie śpiewali. Dowiedzieliśmy się jak Mateusz i Kamil szerzą wiedzę biologiczną wśród dzieci  (szczególnie ciekawe były lekcje genetyki) oraz jak zdobywali rekord Guinessa.  Ala- przyszła psycholog-  opowiedziała o swoich zajęciach z dziewczynką z trudnego domu.  Oliwia podzieliła się swoim sukcesem wokalnym- nagrodą publiczności na koncercie. Okazało się, że niemal każdy działa społecznie i mimo to wszyscy osiągają dobre wyniki w nauce.

„To było bardzo miłe popołudnie i wieczór, ogrom inspiracji i silny przekaz, że marzenia się spełniają i kolejne potwierdzenie, że wokół jest bardzo dużo dobra, które promieniuje”- napisała studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Życzymy Stypendystom udanej sesji, realizacji planów i niech na zawsze  pozostaną tak wspaniałymi i ciekawymi ludźmi!

NASI PARTNERZY:
drozapol.pl dp-invest.pl