O stypendium PiN-u mogą ubiegać się studenci studiów dziennych, spełniający dwa podstawowe kryteria:

• co najmniej dobre wyniki w nauce,
  • niskie dochody w rodzinie.

Sytuację każdego studenta oceniamy indywidualnie, dlatego nie podajemy poziomu dochodów, który kwalifikuje do stypendium. Prosimy o podanie wszystkich dochodów w rodzinie, również stypendiów, które student ma lub o które ubiega się.

Przypominamy, że pierwszym etapem jest złożenie wniosku (druk znajduje się na stronie www.fundacjapin.pl ), natomiast drugim etapem jest rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie Fundacji w Bydgoszczy. Jest to miła rozmowa przy kawie i ciastku, niemniej dojechać do Bydgoszczy trzeba :).

Regulamin Stypendialny jest na stronie Fundacji. Jeśli ktoś chciałby wcześniej porozmawiać o swoich szansach na stypendium, można zadzwonić do Prezes Grażyny Rybki tel. 602 234 195 lub napisać maila na adres fundacja@fundacjapin.pl .