To nie prawda, że młodzież dziś jest niewdzięczna. Nasi Stypendyści po zakończeniu roku akademickiego napisali do nas miłe słowa:

Daniel, student Wychowania Fizycznego: „Stypendium Fundacji PiN bardzo pomogło mi w rozwoju i aklimatyzacji w nowym mieście. Zastrzyk gotówki, gdy studiuje się poza miejscem swojego domu rodzinnego to zawsze krok naprzód, by nie myśleć o pieniądzach i skupić się wyłącznie na studiach. Dla zwykłej osoby, takiej jak ja, to pomoc którą zapamiętam na całe życie. Wystarczy wysłać wniosek i czekać na informacje zwrotną. Jestem przekonany, że będzie warto!”

Małgosia, studentka Prawa: „Stypendium pozwala mi na realizowanie swoich pasji naukowych, nie martwiąc się przy tym o środki. Dzięki niemu mam więcej czasu na rozwijanie zainteresowań oraz współdziałanie z innymi. Mogę skupić się bezpośrednio na studiach i działalności akademickiej.

Ania, była Stypendystka: „Jestem bardzo wdzięczna Fundacji, że pomogła mi w trakcie studiów. Gdyby nie Państwa pomoc, na pewno nie mogłabym sobie pozwolić na dodatkowe kursy czy szkolenia dokształcające, co było to dla mnie bardzo pomocne w dalszym rozwoju. Podczas wspólnych spotkań panowała bardzo miła i życzliwa atmosfera. Fundację tworzą ludzie o naprawdę wielkich sercach, bardzo dziękuję ❤️”