STUDENCI  MOGĄ  JESZCZE  SKŁADAĆ  WNIOSKI O STYPENDIUM NA  ROK AKADEMICKI 2018/2019

Przypominamy zasady przyznawania stypendium:

1. Fundacja udziela stypendium studentom dobrze uczącym się, zdolnym, z pasją, uzdolnionym kierunkowo.
  2. O stypendia mogą ubiegać się studenci z rodzin o niskim dochodzie lub studenci, którzy z różnych przyczyn mają trudności finansowe na studiach dziennych.
  3. Wniosek, którego druk znajduje się  na naszej stronie, w zakładce Stypendia, poniżej Regulaminu stypendialnego, można przysłać mailem, ale po wstępnej akceptacji zapraszamy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, która z założenia jest miłą rozmową w przyjaznym gronie.
  4. Zarząd Fundacji PiN rozpatruje każdy wniosek indywidualnie, wychodząc z założenia, że sytuacja każdego studenta jest inna.
  5. Przed wypełnieniem wniosku student powinien przeczytać Regulamin systemu stypendialnego Fundacji.